Drama ir tradicija susitiko Žagarės vyšnių festivalio metu ,, Istorijos nesuklastosi’’

2012 07 15

Drama ir tradicija susitiko Žagarės vyšnių festivalio metu  ,, Istorijos nesuklastosi’’. Begalė žmonių, nerealiai geras oras, masė statančių ir trys bėgimai siaurame Žagarės hipodromo takelyje. Neveltui jis pramintas Žagarės autobanu.  Šį kart takas  dar buvo ir kai kam itin  slidus.

Lenktynes pradėjo žemaitukai. Keturi dalyviai , dvi komandos LSMGI ir Leškauskų iš Žemaitijos komanda.Po itin gero tempo, likus pusei rato Žemaitijos komanda įgijo pranašumą ir liko kovoti iki galo. Laimėjo Perlis, o Topolis liko tradiciškai antras. Po šio bėgimo į takelį išbėgo grynakraujai bėgantys sprinto distanciją. Tai jau galima sakyti tradicinis bėgimas ir deja dramatiškas. Toje pačioje vietoje, kur pernai raitelį paliko Bohema , šį kart skaudžiai krito Akcent su Simu Pužausku. Nukritęs žirgas  su žokėjumi pridarė rūpesčių jojantiems paskui.Carman su Fausta Poškute metėsi į išorę ir vos išlaikė balansą. Greta Jankutė vidinėje takelio pusėje su Bohema smarkiai stojo prieš atsiradusę kliūtį. Žokėjas buvo išmestas tiesiog į orą, o grižęs į balną pametė kilpas. Greta pasirodė , kaip tikra didvyrė, sugebėjo atsitaisyti į jojančią poziciją ir sugebėjo išraginti Bohemą laimėdama šį bėgimą be balnakilpių.

Raktuvės prize mus dar kartą aplankė drama, nors bėgimas buvo bėgamas medžioklės stiliuje , tin lėtai, Simui vėl nepavyko, jis pirmame distancijos rate vėl krito su Bonita Morena, beveik toje pačioje vietoje. Šį kart jis jojo paskutinis, taigi priekyje jojusiems nieko blogo nenutiko. O finišo tiesiojoje žiūrovai pamatė dviejų sesių Khazanos ir Obietnicos  įspūdingą kovą. Khazana su Greta iškovojo pirmają vietą, labai mažu skirtumu prieš Obietnicą su Fausta, o jų kovos galą lydėjo džiaugsmingos žiūrovų ovacijos.

http://www.youtube.com/watch?v=SRAS_hx5bTQ